- Reklama -bydlení
Středa, 7 června, 2023

více v článku...

Nesnášíte příliš horké léto? S altánem a vířivkou vám přestane vadit

Je mezi námi mnoho takových, kteří nemají rádi vedro. Jaro a podzim mají mnohem raději než léto. A když během května, června a července přijdou mraky, ochladí se, jsou nadšení. Pokud i vy patříte k této skupině lidí, máte-li prostor, pořiďte si zahradní altán a vířivku, uvidíte, že si budete užívat počasí po celý rok.

Zahradní altán pro každou zahradu

Máte zahradu v moderním stylu, je přírodní s vysokou trávou, nebo jste si ji zbudovali v sobě vlastním jednoduchém minimalistickém stylu? Díky bohaté a rozmanité nabídce jsou zahradní altány vhodné pro každý typ zahrady. Vyhnete se jakýmkoli stavebním úpravám, postavení altánu je rychlé a snadné, takže na rozdíl od terasy je vám k dispozici hned. Také jej lze v případě potřeby kdykoli během chvilky posunout nebo otočit.

Zahradní altány mají stabilní a pevnou konstrukci, mohou a nemusí mít stěny. Ty jsou u některých typů napevno dané, u některých se dají dokoupit jako příslušenství.

Možná budete vybírat altán podle jeho tvaru a barvy, ale možná se zaměříte i na to, zda má ve střeše otvor pro lepší cirkulaci vzduchu. V případě, že je altán uzavřen několika nebo všemi stěnami, je střešní větrání velmi praktické.

Vířivky k nezaplacení

Jestliže jste měli možnost vyzkoušet pohodu a relax ve vířivce na dovolené nebo během wellness víkendu, určitě jste si ji zamilovali. Toto důmyslné vybavení v nás dokáže vzbudit pocit klidu, pohody, dobré nálady, pro romantické duše může být skvělou možností, jak si užít večer ve dvou plný láskyplné a jiskřivé atmosféry.

Vířivky se dají umístit na zahradu, terasu, ale také do interiéru, záleží na tom, kde máte vhodný prostor. Bohatý doplňkový sortiment vám umožní používat ji po celý rok.

Kvalitní a hezké zahradní altány, ale také důmyslné výřivky, najdete v e-shopu Hawaj.cz. Při nákupu nad 1 499 Kč máte dopravu zdarma.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat