- Reklama -bydlení
Středa, 7 června, 2023

více v článku...

Hledáte firmu, která vám zajistí termovizní měření nebo expertní posudek stavby?

Ve spojitosti se stavbami budov můžeme potřebovat mnoho rozdílných služeb. Kupříkladu, když chcete, aby byla vaše stavba postavena kvalitě, dohlížel na její průběh odborník nebo jej jednoduše potřebujete, můžete poptávat technický dozor, který je také rozšířen pod pojmem stavební dozor. Ten, stejně jako mnohé jiné služby, nabízí Mirro.cz.

Mirro a činnosti, které ocení každý stavitel

Takový technický dozor vám nejen zkontroluje kvalitu prováděných prací a technologií, ale provede i kontrolu projektové dokumentace, kontrolu čerpání finančních prostředků a průběžné fakturace stavby, bude hlídat stavební postupy s harmonogramem stavby, zkontroluje čerpání finančních prostředků a fakturace stavby. Provádí také zkoušení a ověřování nebo konzultační činnost a poradenství, budete-li mít zájem.

U nás můžete oslovit společnost MIRRO s.r.o. z Prahy, která je na trhu již od roku 1996 a pracuje pro naše i zahraniční klienty. Můžete u ní poptávat zmíněný technický dozor stavebníka, expertní posudky staveb, termovizní měření, koordinaci BOZP, zkrácený technický dozor stavebníka i inženýrskou činnost ve stavebnictví.

Pokud se podíváme na expertní posudky staveb, ty provádí společnost již od svého počátku, tedy od roku 1996. Má tak bohaté zkušenosti a její přední odborníci dosahují vysokých úspěchů při řešení sporů mezi dodavateli a investory. Činnost v tomto případě zahrnuje odborné, expertní a znalecké posudky, průzkumy a dokumentace stavu konstrukcí, supervize projektů, pasporty budov a konstrukcí, vyhodnocení stavu konstrukcí a doporučení způsobu opravy či rekonstrukce, analýzy stavebních materiálů i konzultační činnost.

Podívejte se na kompletní informace na mirro.cz, nebo vyplňte krátký dotazník, prostřednictvím kterého zanecháte firmě vzkaz a ona vás bude co nejdříve kontaktovat.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat