- Reklama -bydlení
Středa, 7 června, 2023

více v článku...

Zahradní pergoly z hliníku vám na terase zajistí ochranu před sluncem i deštěm

Patříte ke šťastlivcům, kteří si v loňském roce pořídili terasu, a abyste ji mohli využívat více, hledáte způsob, jak ji co nejlépe zastínit? Možná vám letité zastřešení dosloužilo a řekli jste si, že je načase najít adekvátní náhradu. V obou případech, ale i mnoha jiných, vám přijdou vhod zahradní pergoly. Mají stahovací střechu, konstrukce je tvořena pevným, odolným a kvalitním hliníkem, můžete si být jisti výbornou službou na mnoho let.

více v článku...

Pergoly přesně vám na míru

Ať už máte terasu menší či větší, obdélníkovou nebo čtvercovou, pergoly na míru koupíte u společnosti Atypy, s.r.o. Jedná se o precizně vyrobené pergoly z hliníku se střechou z třívrstvého PVC s hliníkovými profily, kterou lze během krátké chvíle kdykoli stáhnout nebo zatáhnout dálkový ovládáním.

Zastřešení terasy vám umožní její využití téměř celoročně. Už nebudete muset schovávat pohoštění při blížící se přeháňce. Nebo naopak přenášet jej na slunce, když bude chladněji. Střecha je ovládána motorem. Když bude sychravo, stačí ji odtáhnout a do interiéru vám bude proudit tolik světla, jako by u domu pergola nestála.

Protože jde o kvalitní výroby vyráběné na míru, můžete počítat se záruční lhůtou na 5 let. Pergoly z hliníku jsou odolné vůči slunci, dešti i větru, a to až do rychlosti 117 km / h. Hliník je bezúdržbový, nemusíte se bát nutnosti každoročního natírání či jiné péče.

Bioklimatická pergola a výborná cirkulace vzduchu

Znáte pojem bioklimatická pergola? I takovou si můžete na webových stránkách atypy.cz koupit. Jde o pergolu, která je opatřena otočnými lamelami. V otevřeném stavu dovolují proudění vzduchu, přitom ale stíní před sluncem, v uzavřeném tvoří vodě nepropustnou střechu. Lamely budete ovládat dálkovým ovládáním, jde o pohodlné řešení pro vaši maximální spokojenost.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat