- Reklama -bydlení
Středa, 7 června, 2023

více v článku...

Víte, kde najít kvalitní a levné náhradní díly na okna i žaluzie?

Jestliže máte svá okna nebo žaluzie na nich už hezkých pár let, s velkou pravděpodobností se najdou jednotlivé díly, které „volají“ po výměně nebo opravě. Pokud to znáte a právě teď hledáte firmu, která vám zajistí náhradní díly na žaluzie do oken i k oknům, vsaďte na firmu Správa oken s.r.o. z Prahy. Rádi vám zde poradí a koupíte skutečně velké množství zboží určené pro správnou funkci oken i žaluzií.

více v článku...

Nové žaluzie i náhradní díly k žaluziím

Pokud jsou už vaše stávající žaluzie příliš opotřebované, nabízí Spravaoken.cz žaluzie v mnoha barvách lamel i druzích profilů, stejně jako varianty celostínicí nebo standardní. Žaluzie jsou zde vyráběny na míru a do 14 – ti dnů od objednání expedovány k zákazníkům domů. Cena žaluzií se počítá dle metráže.

Věděli jste, že je k dostání velmi praktická a užitečná spojka řetízku žaluzie? Jde o malou vychytávku, která vám pomůže zvýšit bezpečnost u vás doma. Ať už máte malé děti nebo domácí mazlíčky, možná se obáváte, že by se mohli na řetízku žaluzií škrtit. Tomuto pomáhá spojka předejít. Jakmile je na řetízek vyvinut tlak vyšší než cca 6 kg, spojka se rozpojí a tím i příp. smyčku, která by mohla způsobit škrcení. Vybírat přitom můžete z několika barevných variant tak, aby nedošlo k narušení vzhledu žaluzií.

Výměnu náhradních dílů zvládnete i sami

Většina domácích kutilů si jednoduché opravy oken a žaluzií zvládne udělat sama. V případě, že byste potřebovali rady, jak na to, zde vám je rádi dají. Stejně tak je ale možné objednat si pomoc až k vám domů.

Příkladem je takové seřízení oken. Někomu nedělá potíž, žena si na něj možná netroufne. Rádi vám zde proto pomohou, stejně jako se zajištěním zmíněných náhradních dílů.

Více informací i kompletní nabídku sortimentu najdete na spravaoken.cz.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat