- Reklama -bydlení
Středa, 7 června, 2023

více v článku...

Ke kvalitní ploché střeše i balkonu je nutná poctivá hydroizolace

Velmi velké škody může způsobit zatékající voda do nemovitosti. Mnohdy k takové skutečnosti nedochází jen u starých střech, teras nebo balkonů, jak bychom si mohli myslet. Pokud není hydroizolace střechy i jiných ploch provedena kvalitně, správnými materiály a vyzkoušenou technikou, může vlhkost způsobovat potíže velmi rychle. Pokud jste z Pardubic, Hradce Králové a okolí, můžete se s žádostí o izolaci nebo hydroizolaci střech obrátit na společnost Izolace Václav Kašpar.

Vše pro vaši střechu

Pokud vás čeká oprava střechy, je dobré obrátit se na někoho, kdo této problematice skutečně rozumí. Takovou firmou je právě Izolace Václav Kašpar. Poptávat můžete hydroizolaci plochých střech, vodních nádrží, jímek, balkonů, teras, spodních staveb – podřezávání vlhkého zdiva, také výrobu nerezového zábradlí a klempířské i pokrývačské práce.

Na trhu je společnost pana Kašpara již od roku 2006, můžete se spolehnout na to, že s hydroizolací plochých střech včetně jejich zateplení má obrovské zkušenosti. Zdarma pro vás vytvoří cenovou nabídku na vámi poptávané práce. Samozřejmostí je, že používá jen ověřené materiály a zaručuje kvalitně odvedenou práci. I v případě, že potřebujete provést servis střechy, jste tady správně.

Společnost získala u Netfirmy.cz ocenění Ověřená firma.

Nechte se inspirovat v galerii

Na webových stránkách izolacestrech-pardubice.cz najdete i galerii s mnoha fotografiemi, které vám přiblíží, jak může práce u vás vypadat.

Izolace, hydroizolace, zateplení střech Pardubice Václav Kašpar najdete na adrese Třešňová 61, Choceň, tel. č. je +420 777 049 279 a e-mail vaclav.kaspar@email.cz. Provozní doba společnosti je od pondělí do soboty v době od 6 : 00 do 17 : 00 hod.

Hledáte-li spolehlivou firmu, která se postará o vaši střechu, balkon, sklep, podřezání nemovitosti atd., právě jste ji našli. Více na izolacestrech-pardubice.cz.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat