- Reklama -bydlení
Středa, 7 června, 2023

více v článku...

Kompostování je v kurzu

Zahrada je království, o které je třeba pečovat. Ostatně každý, kdo zahradu má, o tom ví své. Abyste si mohli užívat volných chvil v krásném prostředí, je třeba občas napnout svaly a dát se do práce. Ani v zimě nemusíte zahálet. Zkraťte si čekání na jaro například výstavbou praktického kompostéru.

Kompostování má zelenou

S ohledem na ekologii a třídění odpadu je dnes kompostování organických zbytků na zahradě prakticky nutností. Díky prefabrikovanému systému PRESBETON si můžete postavit kompostér z betonových dílců bez problémů sami. Jednotlivé části do sebe pouze zasunete bez nutnosti použití šroubů. Díky mezerám mezi jednotlivými prvky biologická masa může dýchat a procesy kompostování probíhají tak, jak mají. Výhodou je přirozený vzhled dřevěných prkének a mimořádná odolnost betonu. Ten dokáže odolávat rozmarům zdejšího počasí a na své majitele klade minimum požadavků, co se týče údržby.

Kromě výstavby kompostu se můžete pustit i do dalších menších terénních úprav. K tomu je ideální např. betonový systém BARK, který velmi věrně imituje dřevo. Najdete v něm prvky pro tvorbu cestiček, schodů i palisád.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat