- Reklama -bydlení
Středa, 7 června, 2023

více v článku...

Znáte markýzy proti dešti? Ochrání vás před rozmary počasí

Je radost mít u domku terasu, na níž můžeme trávit čas kdykoli se nám zachce. Aby tomu ale skutečně bylo tak, nemuseli jsme se schovávat před menším či větším deštěm, zároveň jsme byli chráněni před sluncem nebo drobným sněžením, je dobré zaměřit se markýzy proti dešti. Velmi kvalitní a spolehlivé si můžete koupit např. na webových stránkách t-shade.cz.

více v článku...

Zastiňte vše, co potřebujete

Kvalitní markýzy od t-shade.cz jsou k dostání v mnoha typech. Díky tomu, je možné uspokojit zájmy mnoha klientů. Zvolit si můžete kazetové markýzy,  markýzy bez kazet, markýzy pro zimní zahrady, markýzy na balkon nebo boční markýzy.

Vyhoví vám tady i v případě, že už doma máte markýzu, která vám sloužila řadu let, ale jejíž látka už potřebuje výměnu. Stačí vybrat si novou nepromokavou látku a domluvit si realizaci výměny. Je možná po celé ČR.

K velmi populárním patří kazetové markýzy, které jsou díky možnosti uschování do kazety přimontované na rámu markýzy, naprosto nenápadné. Také si po mnoho let udržují svou původní krásu, látka je chráněna před větrem, deštěm i sněhem, což je pro ni velmi přínosné. Dokoupit si můžete i mnohé příslušenství, jako třeba zabudované osvětlení, topení nebo třeba čidla, která se postarají o stahování a roztahování markýzy ve správný čas.

Model Markilux 6000 dokonce dovede zastínit až plochu o rozměru 28 m2, při šířce 8 m a výsunu 4 m. Nejoblíbenější je model Markilux MX3, který je teď v akci se slevou 10 %.

Proč markýzy od t-shade.cz?

Důvodů je několik. Jsou vyráběny na míru a je na ně záruka 5 let. Mají luxusní design a vybírat můžete z mnoha barevných látek i různých barev konstrukcí. Podívat se můžete na mnoho realizací a načerpat inspiraci. Vyberete-li si markýzy skladem, můžete se ze zastínění těšit za pár dnů.

Více na t-shade.cz.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat