- Reklama -bydlení
Středa, 7 června, 2023

více v článku...

Potřebujete kvalitní střešní krytinu, okapy a vše ostatní pro zhotovení nové střechy? Poradíme, kde se obrátit

Každoročně čeká mnoho z nás rekonstrukce nebo stavba nové střechy. Jestliže i vy patříte k těm, které tato činnost letos nebo v příštím roce čeká, s důvěrou se obraťte na stavebniny Praha, kde vám rádi a erudovaně poradí jak s výběrem střešní krytiny s ohledem na vaši střechu, tak s volbou všech dalších komponentů, které budete pro střechu potřebovat.

více v článku...

Jestliže hledáte kvalitní plechovou střešní krytinu, zkuste SATJAM

Plechové střešní krytiny jsou dnes velmi žádané. Pyšní se svou odolností, dlouhou životností, jsou lehké a na pohled velmi hezké. Ke kvalitním patří bezesporu střechy SATJAM, které se na našem trhu pohybují již od roku 1995. Působí jako dodavatel plechových střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a dalšího vybavení pro stavebnictví.

Okapy dnes mají mnoho podob. Jde o zhotovení z pozinku, mědi, lakovaného pozinku, lakovaného hliníků nebo třeba titanzinek.

Důležitým prvkem jsou střešní okna

V případě, že se v prostoru pod střechou bude nacházet podkroví, do střechy můžete zabudovat okna. K těm nejkvalitnějším patří střešní okna Velux. Lidé je vyhledávají pro jejich vysokou životnost, precizní zpracování, hezký design, snadné ovládání i množství vhodného a užitečného příslušenství, které k nim můžete koupit. U nich si budete předem jisti, že vám poslouží mnoho let bez jakékoli potíže.

Důležitá hydroizolace střechy

Při stavbě nebo rekonstrukci střechy je stěžejní hydroizolace. Ať už jde o ploché střechy, ale také třeba balkony nebo terasy, nejčastěji používané jsou asfaltové pásy nebo plastové fólie. Chrání proti vodě, vlhkosti i slunečnímu záření.

Nechte si poradit ve stavebninách Praha, ať už na pobočce v Praze 5, Praze 9 nebo Praze 10. Budete jistě spokojeni.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat