- Reklama -bydlení
Středa, 7 června, 2023

více v článku...

Venkovní svítidla posvítí na práci i na zábavu

Od venkovního osvětlení očekává každý něco jiného. Někomu má svítit při práci na venkovní fasádě, jiný by si rád poseděl pod pergolou hned u domu. E-light nabízí bohatý výběr venkovních svítidel, která je možná připevnit těsně pod strop nebo na něj pověsit, zabudovat do stěny nebo je v podobě venkovních lamp umístit podél příjezdové cesty či chodníku. Hledejte venkovní svítidla na e-light.

Osvětlení na terasu nebo balkon

S pomalým příchodem podzimu se stmívá čím dál častěji a teplota padá dolů. S trochou oblečení si však bude ještě možné vychutnávat večery na balkoně nebo terase. Abyste se však cítili komfortně a pohodlně, budete si možná potřebovat rozsvítit. E-light nabízí mnoho venkovních svítidel ať už v podobě těch, které je možné umístit na stěnu nebo na strop. Kombinovat s ostatními prvky exteriéru můžete také materiál svítidla, dostupný je tmavý nebo světlý hliník, plast nebo třeba kov. Žhavým hitem vašeho posezení může být také solární lampa, která nejen že svítí, ale také hřeje. K tomu, aby vás po večerech panel hřál, jej stačí přes den umístit kdekoliv tam, kde na něj bude dopadat denní světlo. Solární panel dokáže svítit s nejvyšší intenzitou po dobu 12 hodin, pokud na intenzitě uberete, bude vás hřát a svítit vám až 24 hodin.

S chutí do toho, půl je hotovo

Nejen pro zábavu, ale také pro práci je nutné intenzivní a kvalitní světlo. Po práci máme čas pracovat až odpoledne a pokud bychom si venkovním svítidlem posvítit nemohli, někdy bychom skoro nemuseli začínat. Toho se však díky e-light bát nemusíme. S použitím venkovních reflektorů s LED svícením a krycím čirým sklem půjde práce od ruky jedna radost.

N e-light najdete také svítidla do keřů, zemní svítidla, bazénové nebo veřejné osvětlení. Inspirujte se bohatým výběrem, v případě potřeby vám na dotazy rádi odpovíme.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat