- Reklama -bydlení
Středa, 7 června, 2023

více v článku...

Jaký je interiérový styl Nordic Glam? Nenásilná fúze komfortu a elegance

Minimalismus, harmonie a teplo domova – to jsou hlavní aspekty, které zhmotňují severský styl bydlení. Neutrální paleta barev, čisté linie a přírodní materiály typické pro tento styl vytváří ideální základ pro nekonvenční kombinace doplňků, které lze měnit podle preferencí nebo nálady. Stačí přidat špetku elegance v podobě lesklých povrchů, zlatých a stříbrných akcentů a celý interiér dostane punc jedinečnosti a nenápadného luxusu.

Původ

Nordic glam, tedy nordický, severský nebo i skandinávský glam, vychází z oblíbeného skandinávského stylu bydlení, který už dávno překročil hranice těchto států.

Stále větší oblibě se začíná těšit jeho jemná glamour verze, díky které působí jednoduchý interiér více originálně a sofistikovaně.

Nordic glam

Nordic glam je fúze severského a glamour stylu bydlení, ve kterém hraje hlavní roli minimalismus a harmonie.
Moderní designová retro jídelna

Základní charakteristika

Ze severského stylu je zachován především minimalismus, typická útulnost a funkčnost. Glam styl je aplikován jen ve velmi jemné podobě v duchu hesla „méně je více“, díky čemuž zapadne do severské estetiky bydlení.

Mramorový stolek s čajníkem a vázou se slaměnými květinami
Nezapomeňte na textilie. Díky nim interiér s pocitově chladnými materiály, jako je kov, sklo nebo mramor, obdrží hloubku a měkkost.

Jak na to?

Velké plochy, jako jsou stěny a podlaha, a kousky nábytku v neutrálních barvách jsou skvělým základem, na kterém lze stavět a vytvořit tak elegantnější a sofistikovanější verzi interiéru. Té dosáhnete pomocí několika kousků (opravdu to nepřežeňte s počtem!) v luxusnějších materiálech, jako je zlato, stříbro a mramor.


Na postale nejsvetla.cz jsme vybrali nejlepší značky osvětlení, které máme v našem katalogu světel.


Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat