- Reklama -bydlení
Středa, 7 června, 2023

více v článku...

Tvárnice Ytong představují optimální řešení pro jakékoli stavební práce

Ať už se chystáte k rekonstrukci domu, nebo jeho výstavbu, tradiční tvárnice Ytong jsou ideální volbou. Tento materiál si za dobu své existence vybudoval dobré jméno a svůj vysoký standard drží už dlouhá léta.

Díky pevnosti, nízké hmotnosti i stabilitě umožňuje Ytong snadnou manipulaci a opracování. Jednoduché a rychlé je zdění, výhodou je také minimum zbytečného odpadu. Nízká nasákavost prodlužuje životnost stěn, obvodové stěny, příčky, překlady nebo schody má navíc investor od jednoho dodavatele. Jednoduché úpravy jednotlivých prvků vám také zajistí, že si svůj domov postavíte i svépomocí. Pokud hledáte cestu, jak postavit dům rychle a ekonomicky, nenajdete mnoho lepších alternativ.

Ytong nabízí kreativní tvary příček nebo tvorbu skládaček dle vlastních představ. Je ohleduplný k životnímu prostředí a komplexní řešení od společnosti Xella Slovensko šetří díky výborné tepelné izolaci i vaši peněženku. Dům z tvárnic Ytong Lambda YQ nemusíte zateplovat a bude vám dobře sloužit po mnoho generací. Pečovat nemusíte ani o únik tepla, jednotlivé stavební prvky spolehlivě zamezí vzniku tepelných mostů.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat