- Reklama -bydlení
Úterý, 28 března, 2023

více v článku...

Hygge styl bydlení je stále populární

Hygge působí jako zaklínadlo. Když si vygooglíte, co to znamená, vyjede vám spousta odkazů. Hygge je uvolněný, prostě ŠŤASTNÝ styl bydlení. Ať už to pro vás znamená cokoliv. Hygge je vše, co vás donutí těšit se domů na odpočinek.

Hygge z vašeho příbytku udělá váš hrad, kde se budete mít kde zachumlat, kde si v dnešní složité době uklidníte nervy, kde uniknete z reality.

I když paralelně stále běží oblíbenost industriálních a minimalistických interiérů, které však působí odtažitě a chladně, vy si to doma udělejte takové, jak to bude vyhovovat vám i vaší rodině. Chcete-li mít doma dřevěnou lampičku v koutku na čtení, který vyložíte nadýchanými polštářky? Udělejte to.

Náš tip: Organizujete kuchyň? Na uschování ovoce a zeleniny jsou nejlepší dřevěné bedýnky.

Chcete-li koutek, kde budete pořádat čajové dýchánky, klidně se pusťte do zařízení čajového koutku, kam umístíte polštáře na sezení, opatříte si dřevěné podnosy, starodávnou konvičku na čaj, zapálíte vonné tyčinky a užijete si po dlouhém pracovním dni v klidu svůj čaj. Co na tom, že vaše návštěvy, které v rámci minimalismu doma nemají skoro žádné dekorace a serepetičky, si budou ťukat na čelo, že jste out? Vám bude doma dobře a oni vám nakonec budou váš hygge styl závidět.

Pokud jde o použité materiály v hygge stylu, nejoblíbenější je klasické masivní dřevo, dřevěné dekorace, květiny, měkké pohovky, houpací křesílka, polštářky, plédy. Důležité je také náladové osvětlení, LED světýlka, svíčky, svícny, lucerny a malé lampičky.

Zeptejte se členů rodiny, co pro ně znamená odpočinek a zapojte do zařizování i své děti. Pro někoho je skvělým odpočinkem ležet v dece u televizoru, někdo jiný ocení knižní koutek, teenageři zas budou nadšení z místa, kam mohou zalézt se svou oblíbenou hudbou a myšlenkami.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat