- Reklama -bydlení
Středa, 7 června, 2023

více v článku...

Vybavte svůj domov krásnými a praktickými komodami

Už vás omrzelo ukládat své oblečení nebo předměty do klasických velkých skříní, které mají dřevěná či prosklená dvířka? Pořiďte si šuplíkové komody a vneste do svého interiéru nový náboj. Komody můžete použít do kterékoli místnosti v domě či bytě. Jsou praktické, krásné a skvěle si s nimi rozumí i malé děti.

více v článku...

Co třeba bílé komody?

Aktuálně jsou velmi populární bílé komody. Stejně jako jiný bílý nábytek prostor vždy projasní a opticky jej zvětší. Pokud máte v místnosti tmavé skříně a sáhnete po bílých, uvidíte okamžitě změnu. Bílé komody můžete zvolit s šuplíkovým řešením, ale v nabídce jsou i typy, které kombinují šuplíky, dvířka, a mohou být i otevřené s policemi. Je tak možné vybrat si dle potřeb nebo vkusu, a přitom mít bílé provedení, které je trendy.

Elegance díky komodám dub sonoma

Pokud se vám bílý nábytek příčí, třeba vás zaujmou komody dub sonoma. Mají příjemnou hnědou barvu, která se hodí do interiéru moderního, venkovského i nordic stylu. Díky bohaté nabídce můžete volit jednoduchou komodu se třemi či čtyřmi šuplíky, nebo širší komodu se šesti šuplíky, které jsou po třech na výšku ve dvou řadách. 

Skvělou variantou jsou i komody, které kombinují šuplíky s klasickou malou skříňkou. Uložíte do něj nejen oblečení, ale i drobné předměty, knížky a podobně, a ve věcech budete mít vždy přehled. Oceníte i dekoraci v podobě ručně malovaného obrazu. Neumíte-li malovat, pomůže vám sada na malování podle předlohy. Díky barvám a číslům vám to půjde od ruky a budete mít jedinečný obraz.

Tmavé komody Wenge?

Elegantní a nepřehlédnutelné jsou komody Wenge. Pro svůj tmavý vzhled jsou nepřehlédnutelné nejen v ložnicích, ale i v obývacích pokojích nebo na prostorné chodbě. Co třeba osmi-šuplíková komoda Malva 140 CM? Je jednoduchá, kvalitní a díky jednoduchosti je naprosto elegantní. 

Cenově vás komody jistě potěší. Zvláště ty, které koupíte v akci, vám ušetří i 50 % z původní ceny. Za skvělé ceny tak můžete svůj interiér naprosto pozměnit.

Udělejte si radost a změňte váš obývák nebo ložnici. Pokud k nábytku koupíte ještě nový kusový koberec nebo třeba sedací soupravu, budete žít v novém prostředí, které vám bude působit psychickou pohodu.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat