- Reklama -bydlení
Středa, 7 června, 2023

více v článku...

Znáte všechny přednosti rekuperačních jednotek? Jednou z nich je úspora za vytápění

Rekuperační jednotky se so našich domovů dostávají čím dál víc. Jsou velmi důmyslně zhotoveny, díky svému vzhledu se hodí do interiéru v jakémkoli stylu, zlepší nám zdraví a mají vliv na naši peněženku. Proč je rekuperace užitečná a proč se rozhodnout pro rekuperační jednotku od společnosti ALDES?

více v článku...

Důmyslné rekuperační jednotky ALDES

Je poměrně známé, že nám rekuperační jednotka zajistí vždy a stále čerstvý vzduch. Větrá automaticky, a tím, že nemusíme větrat klasicky okny a dveřmi, nevypustíme najednou všechno teplo ven. To se může na úspoře za topení projevit až ve výši 70 %.

Ať už doma budete vařit, hrát si s dětmi nebo spát, budete dýchat vždy čerstvý vzduch zvenku, který bude automaticky ohříván na stabilní teplotu.

Věděli jste, že v domácnostech vdechujeme do plic až 8x více škodlivin, než je tomu venku? Příčinou je i to, že máme často doma plísně na zdech. Rekuperace v bytě i domě vás jich zbaví v kuchyni i koupelně. Hlídá stálou teplotu i přiměřenou vlhkost, která má vliv na naše skvělé zdraví.

Díky pravidelnému větrání se nemusíte bát ani radonu, který může pronikat do budov z podloží. Měněním vzduchu rekuperací je případný radon stále odvětráván.

Velkou radost budou mít alergici. Rekuperační jednotka zajistí zdravější prostředí, odfiltruje až 99 % bakterií, pylu a jemného prachu.

Jedinečný systém řízení větrání

Rekuperace vzduchu od Aldes jsou o krok napřed před konkurencí. Podporují 3 možnosti systému řízení větrání. Běžně dostupné jsou na trhu rekuperační jednotky s konstantní rychlostí a průtokem. Konstantní tlak ale najdete jen u Aldes. S jednotkou získáte i speciální vyústky, jež reagují na vlhkost tím, že se sami otvírají a zavírají. To zajistí vyšší efektivitu i úsporu energie za provoz.

Více na rekuperace-aldes.cz.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat